Drevená vzdelavacia vkladačka

Predstavujeme vám Drevenú vzdelávaciu hračku – ideálnu kombináciu zábavy a edukácie pre vaše deti! Táto drevená vkladačka s číslami, korálkami a rybičkami je navrhnutá tak, aby podnietila zvedavosť a rozvíjala zručnosti vašich malých objaviteľov.

Material
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 17529/DRE
Značka: Fashionkids
€12,30 €10,25 bez DPH
Kategória: Interaktívne hračky

Hlavné vlastnosti Drevenej vzdelávacej hračky:

  • Vzdelávací potenciál: S touto hračkou získajú vaše deti základy jednoduchej matematiky hrou. Čísla, korálky a rybičky sú ideálne pre prvotné poznávanie čísel a základných matematických princípov.

  • Podpora motoriky: Manuálne vkladanie a manipulácia s elementmi hračky podporuje jemnú motoriku detí, čo je kľúčové pre rozvoj písma a ďalších zručností.

  • Farby a tvary: Pestrobarevné prevedenie a rozmanité tvary prvkov hračky stimulujú zrakové vnímanie a pomáhajú deťom rozlišovať a identifikovať rôzne farby a tvary.

  • Kreatívna zábava: Usporiadanie prvkov do rôznych vzorov a konfigurácií podporuje kreativitu a predstavivosť vašich detí, umožňujúc im tvoriť vlastné hry a príbehy.

  • Kvalitné a bezpečné materiály: Drevená hračka je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, bezpečného pre deti. Je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržiava.

  • Všestranné využitie: Hračka je vhodná pre domáce použitie, ako aj pre škôlky a iné vzdelávacie inštitúcie ako pomocný edukačný nástroj.

  • Vek: 3+ 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zo značky FASHIONKIDS ponúkame moderné,kvalitné detské oblečenie na voľný čas,do školy,na výlety...

Produkty sú vyrobené z kvalitných materialov,príjemných na detskú pokožku.