Drevený burger+ objednávkové karty

CVIČENIE RUČIČIEK – Hra s burgerom dokonale precvičí detské ruky a napomáha rozvoju ich motoriky. Dieťa si môže rezy naaranžovať podľa vlastného uváženia alebo podľa  "objednávky prijatej z reštaurácie".

Material
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 15132/DRE
Značka: Alega
€8,90 €7,42 bez DPH
Kategória: Detské hračky,stavebnice
Material: drevo

10 KARIET PRE OBJEDNÁVKU V REŠTAURÁCII – sada obsahuje 10 kariet, ktoré ukazujú, ako správne naaranžovať jednotlivé plátky burgera. Existuje 10 spôsobov, ako usporiadať rôzne kombinácie burgerov z diagramu . To je skvelá zábava pre dieťa a rodičov, ktorí sa hrajú spoločne s dieťaťom.
ZÁBAVA A ROZVOJ - farebný triedič podnecuje predstavivosť a kreativitu. Hranie so zodpovedajúcimi burgerovými prvkami vám pomôže rozvíjať  zmysel pre koncentráciu a logické myslenie. Je to tiež skvelý spôsob, ako precvičiť trpezlivosť, koncentráciu a pamäť .
TRVALÝ – drevené hračky sú extrémne  odolné proti poškodeniu, takže vydržia roky v perfektnom stave. Jedná sa o hračku, ktorá bude užitočná nielen pre jedno dieťa, ale aj pre celé generácie.

ŠPECIFIKÁCIA

materiál: drevo
vek: 2+
farba: viacfarebná
rozmery: 7 x 9 cm
hmotnosť: 0,246 kg
hmotnosť balenia: 0,317 kg.
Balenie obsahuje:

burger + prílohy(8 kusov)
10 objednávkových kariet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod značkou ALLEGA najdete rozmanité produkty ,od dámskeho,pánskeho a detského oblečenia až po hračky,detskú licenčnú posteľnú bielizen,komódy na hračky...